KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499339
nr 1449 9339
Herman Lindqvist
(1868-1923), Sverige
Etsning, Vrak. Signerad. Oramat löst blad, bildmått: 24x30 cm
Herman Axel Fritiof Lindqvist, svensk målare född i Stockholm 1868, död 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:03:42
18/2 17:15:28
Herman Lindqvist
Läs mer om Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Läs mer om Herman Lindqvist
nr 1449 9339
Herman Lindqvist
(1868-1923), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 21 februari 2022 |
| 18/2 17:15:28 | 1 | Vinnande bud |
Herman Lindqvist